Wrz
30
śr
Porady mediatora @ Dubois 33-35a
Wrz 30@17:00 – 19:00
Porady mediatora @ Dubois 33-35a
Na spotkaniu możesz uzyskać informacje czy Twoja sprawa może zostać skierowana do mediacji.
Dowiesz się także jak przebiega mediacja, jak wygląda ugoda mediacyjna, jakie warunki muszą zostać spełnione, aby mediacja mogła zostać zrealizowana. Poznasz korzyści wynikające z pozasądowego rozstrzygnięcia sporu oraz omówisz  problem. Rezerwacja poprzez Centrum Krzywy Komin
Paź
15
czw
Prelekcja z okazji Międzynarodowych Dni Mediacji @ Dubois 33-35a
Paź 15@15:00 – 17:00
Prelekcja z okazji Międzynarodowych Dni Mediacji @ Dubois 33-35a

Jako Wiceprezes Stowarzyszenia Wrocławskie Centrum Mediacji zapraszam serdecznie na prelekcję w ramach obchodów Międzynarrodowego Dnia Mediacji.
We współpracy z Fundacją Open Mind zaplanowałam dla Państwa możliwość uczestnictwa w bezpłatnej prelekcji na temat mediacji rodzinnych pt: “Rodzina w obliczu konfliktu – jak ze sobą rozmawiać, aby dojść do porozumienia?”

Podczas wystąpienia poruszone zostaną takie kwestie, jak:

W jaki sposób współczesne rodziny próbują osiągnąć porozumienie w sprawach konfliktowych?
Czy naprawdę współczesne związki częściej i szybciej się rozpadają?
Jakie sposoby rozwiązywania konfliktów okazują się najskuteczniejsze w obecnych czasach pandemii?
Z jakimi trudnościami zmaga się współczesna rodzina?
W jaki sposób mediacja rodzinna może przyczynić się do wykreowania rozwiązań służących dobry wszystkim członkom rodziny?
Zapraszam serdecznie do zapisu poprzez stronę organizatora, który znajdziecie Państwo na mojej stronie w zakładce Wydarzenia.

Liczba miejsc na wykład jest ograniczona – zapraszam do zapisu i rezerwacji miejsca poprzez link: https://www.krzywykomin.pl/wydarzenia/miedzynarodowydzienmediacji/

Paź
16
pt
Bezpłatna konsultacja z mediatorem w ramach obchodów Dnia Mediacji @ Dubois 33-35a
Paź 16@17:00 – 18:00
Bezpłatna konsultacja z mediatorem w ramach obchodów Dnia Mediacji @ Dubois 33-35a

Jako Wiceprezes Wrocławskiego Centrum Mediacji we współpracy z Krzywym Kominem zapraszam do skorzystania z BEZPŁATNYCH porad mediatora w kwestiach konfliktów rodzinnych, sąsiedzkich, gospodarczych, biznesowych lub społecznych.

Jeśli obecnie doświadczasz konfliktu, jesteś uczestnikiem sprawy sądowej i rozważasz skorzystanie z mediacji w celu podjęcia próby polubownego rozwiązania sporu – na spotkaniu możesz uzyskać informacje czy Twoja sprawa może zostać skierowana do mediacji.

Dowiesz się także jak przebiega mediacja, jak wygląda ugoda mediacyjna, jakie warunki muszą zostać spełnione, aby mediacja mogła zostać zrealizowana. Poznasz korzyści wynikające z pozasądowego rozstrzygnięcia sporu oraz omówisz  problem.

Dyżur pełnić będę w godzinach 16.00-17.00

Jedno spotkanie trwa 30 minut.

Zapisy wyłącznie poprzez stronę organizatora: https://www.krzywykomin.pl/wydarzenia/mediacja-beplatnekonsultacje/