Kiedy:
13 wrzesień 2021@20:00 – 19 wrzesień 2021@21:00
2021-09-13T20:00:00+02:00
2021-09-19T21:00:00+02:00
Gdzie:
https://www.subscribepage.com/rozwiazswojkonflikt
Koszty:
Bez opłat
Kontakt:
Patrycja
517090215
💎Jeśli zmagasz się z konfliktem lub wewnętrznym dylematem i od dłuższego czasu nie wiesz, jak go rozwiązać – mam dla Ciebie wyzwanie.
💎Przejdź ze mną drogę do rozwiązania swojego konfliktu i odzyskaj część siebie. Kiedy tkwisz w konflikcie – oddajesz kawałek swojej duszy osobie, z którą jesteś skonfliktowany. Możesz ją odzyskać i zacząć znowu cieszyć się życiem!
💎Jak bardzo tęsknisz za wewnętrznym spokojem i uwolnieniem od konfliktów?
💎Ile razy próbowałeś rozwiązać swój konflikt, ale to Ci się nie udawało pomimo wielu podejmowanych działań, terapii, sesji coachingowych lub wielu przeczytanych książek?
💎Moimi klientami są często osoby, które mawiają: “Jeśli pani mi nie pomoże – to już nigdy nie rozwiążę tego konfliktu! Próbowałem wszystkiego….ale kiedy tylko zamykam oczy -przed oczami mam….”
💎…kogo Ty masz w swoich snach, kto nie daje Ci spokoju? Z jaką osobą tkwisz w konflikcie?
💎Być może nie jest to osoba, z którą znajdujesz się w relacji. Możesz tkwić w konflikcie rodowym, z rodzicem, z którym już nie mieszkasz, z dzieckiem, byłym partnerem, wspólnikiem, albo samym sobą. Możesz tkwić w konflikcie ze swoją historią rodzinną lub przekonaniami. Być może straciłeś kogoś bliskiego i nie możesz się z tym pogodzić? Może straciłaś ciążę lub Twoje dorosłe dziecko się wyprowadziło? Doświadczyłeś straty? Nie możesz się z czymś pogodzić? Nie możesz się uwolnić od czegoś lub kogoś?
💎Zapraszam Cię do 7 dniowego bezpłatnego wyzwania, podczas którego pomogę Ci przejść przez Twój konflikt. Rozpoczniesz drogę do jego rozwiązania.
💎Przez 7 dni będziesz otrzymywać materiały video lub materiały merytoryczne. Spotkamy się także na żywo. Będziesz mógł skorzystać z konsultacji ze mną poprzez e-mail.
💎Zarezerwuj swoje miejsce w wyzwaniu. Początek 13 września.
💎Zapraszam Cię w piękną podróż w głąb siebie by żyć w zgodzie z sobą i odzyskać wewnętrzny spokój.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *