Jestem mediatorem prowadzącym sprawy w obszarach konfliktów cywilnych ze specjalizacją Mediacje Rodzinne. Prowadzę mediacje z zakresu postępowania cywilnego w sprawach, w których wynik postępowania jest zależny od woli stron. Jako pedagog z dziesięcioletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą  szczególnie ogromną wagę przykładam do spraw rodzinnych, w których staram się pomóc członkom rodziny porozumieć na drodze polubownej. Kierując się wiedzą pedagogiczną prowadzę również mediacje szkolne i rówieśnicze. Jako Specjalista Ds Zarządzania Zasobami Ludzkimi prowadzę mediacje pracownicze i dbam o to, aby zachować dobre relacje pomiędzy pracownikiem i pracodawcą w sytuacjach konfliktowych.

Niemalże każdej sprawie towarzyszą aspekty dotyczące ustaleń, które mogą zostać zawarte w ugodzie mediacyjnej. Należą do nich m. in.: sprawy o zapłatę, zadośćuczynienie, sprawy spadkowe, rodzinne, o odszkodowanie, spory sąsiedzkie, spory pomiędzy grupami społecznymi, zapłata wynagrodzenia, przywrócenie do pracy, naprawienie szkody wyrządzonej przez sprawcę, mobbing, alimenty i wiele innych.

Życie i towarzyszące konfliktom zawiłości rodzinne nie zawsze dają łatwość w podejmowaniu decyzji co do wyboru najlepszego sposobu rozwiązania problemu. Dlatego pierwsze spotkanie ze mną pozwoli Ci dokonać wyboru najlepszej możliwej formy wsparcia z mojej strony. Niekiedy pary pragną się porozumieć i dla nich najlepszym rozwiązaniem może okazać się terapia lub coaching dla par. Jako wieloletni coach udzielam małżeństwom i partnerom, a nawet rodzinom wszechstronnego wsparcia w tym zakresie. Posiadam kwalifikacje niezbędne do pracy terapeutycznej z rodziną i partnerami. Jeśli Twoja relacja przeżywa kryzys skuteczny może się okazać coaching kryzysowy lub wsparcie terapeuty. Być może każdy z Was zdecyduje się na pracę indywidualną z coachem, aby odzyskać równowagę emocjonalną. Zapraszam również do skorzystania z oferty warsztatów, które prowadzę dotyczących rozwoju osobistego i interpersonalnego lub skorzystania z prowadzonych przeze mnie grup wsparcia. Jeśli dostrzegam taką potrzebę otwarcie proponuję inne formy pomocy lub kontakt ze specjalistami, którzy mogą Wam pomóc wyjść z sytuacji kryzysowej.

Ideą przyświecającą mojej pracy jest możliwie najlepsze dopasowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb i charakteru sytuacji problemowej, z jaką zmagają się moi klienci. Dlatego proponuję Ci profesjonalne i kompleksowe wsparcie w pełni odpowiadające Twoim potrzebom lub potrzebom Twojej rodziny. 

Wybierz to, co w tej chwili dla Was najlepsze. Jeśli potrzebujesz porady lub wsparcia - napisz do mnie. Pomogę Ci znaleźć najlepszą formę pomocy dla Ciebie i Twoich bliskich w sytuacji konfliktu lub kryzysu.

Jeśli interesuje Cię wybrany obszar mediacji zapraszam po więcej informacji lub skontaktuj się ze mną:

MEDIACJE RODZINNE

MEDIACJE CYWILNE

COACHING DLA PAR

TERAPIA MAŁŻEŃSKA/TERAPIA DLA PAR

COACHING KRYZYSOWY

KONSULTACJE I DORADZTWO W SPRAWACH ROZWODOWYCH

WARSZTATY ROZWOJU OSOBISTEGO I INTERPERSONALNEGO

GRUPY WSPARCIA

MEDIACJE PRACOWNICZE

MEDIACJE RÓWIEŚNICZE

MEDIACJE SZKOLNE

MEDIACJE SPOŁECZNE

MEDIACJE GOSPODARCZE

MEDIACJE W SPRAWACH KARNYCH

MEDIACJE W SPRAWACH NIELETNICH

 

Poniżej znajduje się kalendarz poprzez który możesz umówić się ze mną na konsultację lub sesję mediacyjną. Jeśli wolisz skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń do mnie.