Współpracujemy z jedną z najlepszych Kancelarii Prawnych we Wrocławiu – Kancelarią Prawną Miśko-Pawłowska i Wspólnicy sp.k. Kancelarię założyła i prowadzi Ewelina Miśko-Pawłowska, która specjalizuje się w prawie rodzinnym oraz gospodarczym. Poza kilkunastoletnim doświadczeniem w obsłudze prawnej i reprezentacji procesowej Ewelina Miśko-Pawłowska posiada wiedzę z zakresu polubownego rozwiązywania sporów oraz mediacji działając w charakterze mediatora Ośrodka Mediacji przy OIRP. Polecamy współpracę z Kancelarią Prawną Misko-Pawłowska i Wspólnicy Sp. k. w sprawach rodzinnych, gospodarczych, z zakresu prawa cywilnego oraz prawa bankowego – zwłaszcza w szczególnie skomplikowanych sprawach i procesach. Ewelina Misko-Pawłowska jest również założycielką Serwisu PrawoKobiet.pl – pierwszego portalu z poradami prawnymi dla kobiet. To projekt, któremu przyświeca misja wsparcia KOBIET potrzebujących sprawnej i kompetentnej pomocy prawnej, którego jestem oficjalnym partnerem wspierając działania projektowe w charakterze mediatora.

Zgłaszając się na konsultację do Kancelarii będącej naszym partnerem koniecznie podajcie Państwo informację o poleceniu przez PANIĄ MEDIATOR. Zapraszamy również do skorzystania z formularza kontaktowego w celu zgłoszenia chęci umówienia się na spotkanie lub z prosba o kontakt z prawnikiem z Kancelarii.

Konsultacje Prawne

Mediacja to proces wymagający zarówno wiedzy z zakresy prawa cywilnego, rodzinnego, karnego czy gospodarczego, jak i  ogromnego doświadczenia. Aby profesjonalnie i kompleksowo pomagać moim klientom ważne kwestie wymagające konsultacji prawnej są omawiane z doświadczonymi prawnikami Kancelarii Prawnej reprezentowanej przez Jana Frątczaka.

Adwokat Jan Frątczak posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw rodzinnych, które nabył na salach sądowych oraz państwowych instytucjach zajmujących się sprawami rodzinnymi, gdzie ściśle współpracował z psychologiem. Zapraszam na stronę Kancelarii oraz do współpracy z prawnikami, którym na sercu leży przede wszystkim dobro dzieci oraz w pierwszej kolejności polubowne rozwiązania.