Współpracujemy z jedną z najlepszych Kancelarii Prawnych we Wrocławiu – Kancelarią Prawną Miśko-Pawłowska i Wspólnicy sp.k. Kancelarię założyła i prowadzi Ewelina Miśko-Pawłowska, która specjalizuje się w prawie rodzinnym oraz gospodarczym. Poza kilkunastoletnim doświadczeniem w obsłudze prawnej i reprezentacji procesowej Ewelina Miśko-Pawłowska posiada wiedzę z zakresu polubownego rozwiązywania sporów oraz mediacji działając w charakterze mediatora Ośrodka Mediacji przy OIRP. Polecamy współpracę z Kancelarią Prawną Misko-Pawłowska i Wspólnicy Sp. k. w sprawach rodzinnych, gospodarczych, z zakresu prawa cywilnego oraz prawa bankowego – zwłaszcza w szczególnie skomplikowanych sprawach i procesach. Ewelina Misko-Pawłowska jest również założycielką Serwisu PrawoKobiet.pl – pierwszego portalu z poradami prawnymi dla kobiet. To projekt, któremu przyświeca misja wsparcia KOBIET potrzebujących sprawnej i kompetentnej pomocy prawnej, którego jestem oficjalnym partnerem wspierając działania projektowe w charakterze mediatora.

Zgłaszając się na konsultację do Kancelarii będącej naszym partnerem koniecznie podajcie Państwo informację o poleceniu przez PANIĄ MEDIATOR. Zapraszamy również do skorzystania z formularza kontaktowego w celu zgłoszenia chęci umówienia się na spotkanie lub z prosba o kontakt z prawnikiem z Kancelarii.

Konsultacje Prawne

Mediacja to proces wymagający zarówno wiedzy z zakresy prawa cywilnego, rodzinnego, karnego czy gospodarczego, jak i wiedzy psychologicznej i socjologicznej. Aby profesjonalnie i kompleksowo pomagać moim klientom wszelkie kwestie wymagające konsultacji prawnej są omawiane ze współpracującym z kancelarią prawnikiem – Anną Krupińską.

Anna Krupińska – magister prawa, absolwentka Szkoły Mediacji ze specjalizacją Prawo Rodzinne. Doświadczenie zdobywała odbywając praktyki w Sądzie Okręgowym we Wrocławiu, w Urzędzie Wojewódzkim i kancelarii adwokackiej, aktywnie działająca w społeczeństwie poprzez wolontariat w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej we Wrocławiu, wolontariat w stowarzyszeniu Przebudzeni w pracy z osadzonymi. Anna pracę dyplomową broniła z obszaru prawa rodzinnego, a dokładnie małżeństwa i przeszkód do jego zawarcia.

Jeśli potrzebujesz skonsultować swoją sprawę z prawnikiem – zapraszamy do kontaktu