Zapraszam do rezerwacji dogodnego dla Państwa terminu w gabinecie lub online. Proszę o zapoznanie się z Regulaminem Usług Mediacyjnych oraz Regulaminem Usług Coachingowych.

Rezerwacja jest skutecznie dokonana po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji na podany adres email oraz dokonaniu Opłaty Rezerwacyjnej. Zastrzegam prawo do zaproponowania alternatywnego terminu w sytuacji, gdyby realizacja sesji w wybranym terminie była niemożliwa.

Jeśli nie znaleźli Państwo dogodnego terminu – proszę o kontakt. Zobaczymy co da się zrobić.

Zapraszam serdecznie na sesje w gabinecie znajdującym się we Wrocławiu przy ul. Piastowskiej 20/3 oraz  w Wojnowicach w gminie Czernica, przy ulicy Klonowej 3 B.  W sytuacji, gdyby nie udało się Państwu znaleźć dogodnego terminu proszę o kontakt pod adresem: biuro@mediacje-rodzinne.eu lub poprzez formularz kontaktowy. 

Wskazówki dotyczące dojazdu do gabinetu w Wojnowicach pobierz tutaj

Rezerwacja terminu na sesje w gabinecie w Wojnowicach przy ul. Klonowej

Rezerwacja terminu na sesje ONLINE (video platforma lub telefoniczna)


Rezerwacja terminu na sesje w gabinecie we Wrocławiu przy ul. Piastowskiej 20/3


Zapraszam do rezerwacji dogodnego dla Państwa terminu w gabinecie lub online. Proszę o zapoznanie się z Regulaminem Usług Mediacyjnych oraz Regulaminem Usług Coachingowych.

Proszę o zapoznanie się z aktualnym  Cennikiem Usług mediacyjnych, terapeutycznych i coachingowych oraz sprawdzenie aktualnych cen sesji indywidualnych w sklepie www.instytut-rozwoju-sensivia.eu. Proszę o zapoznanie się z aktualnymi cenami usług.

Orientacyjny czas trwania sesji: Sesja mediacyjna rodzinna: 75-90 minut, sesja dla par: 75-90 minut, sesja indywidualna: 60 minut, sesja mediacyjna biznesowa: 90-120 minut, konsultacja: 45 minut.

Zasady odwoływania sesji: Sesję można odwołać bezpłatnie na 24 h przed terminem wizyty. W przeciwnym razie obowiązuje opłata rezerwacyjna w wysokości 100,00 zł. Każda sytuacja jest traktowana indywidualnie. Szczegółowe zasady odwoływania wizyt opisane są w Regulaminie.

Informuję, iż rezerwacja terminu pierwszej sesji mediacyjnej, coachingowej lub konsultacji wiąże z dokonaniem Opłaty Rezerwacyjnej w wysokości 100,00 zł zgodnie z Regulaminem Usług Mediacyjnych dostępnym tutaj. Opłata Rezerwacyjna jest wliczana w koszt sesji. W sytuacji, kiedy opłata rezerwacyjna nie została dokonana przed umówionym terminem sesji, a strona/y odwołają sesję w terminie krótszym, niż 24 godziny lub nie stawią się – wówczas należy dokonać Opłaty Rezerwacyjnej w wysokości 100,00 zł w terminie trzech dni od uzgodnionego terminu sesji. W przypadku, kiedy klient nie odwoła którejkolwiek sesji w terminie krótszym, niż 24 godziny lub nie stawi się na sesję – wówczas każdorazowo umówienie kolejnych sesji wymaga dokonania Opłaty Rezerwacyjnej.  Mediator może zdecydować o zdjęciu Opłaty Rezerwacyjnej. W przypadku niestawienia się w umówionym terminie Opłaty Rezerwacyjnej nie zwraca się (zgodnie z Regulaminem Usług).

Zasady rezerwacji terminów sesji mediacyjnych
Termin wizyty można zarezerwować poprzez:
– poprzez Kalendarz Rezerwacji na stronie www.mediacje-rodzinne.eu.
– poprzez Kalendarz Rezerwacji Zencal
– kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 517090215
– drogą e-mail pod adresem: biuro@mediacje-rodzinne.eu, biuro@instytut-rozwoju-sensivia.eu
– poprzez formularz kontaktowy na stronach: www.mediacje-rodzinne.eu, www.instytut-rozwoju-sensivia.eu
– poprzez komunikatory w mediach społecznościowych SENSIVIA: InstagramFacebookLinkedIn (wymaga potwierdzenia ze strony mediatora).

Każda forma rezerwacji terminu wymaga potwierdzenia zwrotnego. Mediator zastrzega sobie prawo do zaproponowania alternatywnego terminu w przypadku, gdyby wybrany termin nie był już dostępny.

Pełna rezerwacja terminu następuje po otrzymaniu potwierdzenia zwrotnego oraz po dokonaniu Opłaty Rezerwacyjnej w wysokości 100,00 zł (opłata rezerwacyjna wchodzi w skład opłaty za mediację).

Każda sprawa może zostać potraktowana indywidualnie ze względu na jej złożoność, ilość uczestników oraz możliwości Stron. Zastrzegam sobie prawo do indywidualnego kosztorysu zgłoszonej sprawy.

Termin przygotowania projektu Ugody Mediacyjnej wynosi do 7 dni, chyba, że okoliczności przyczynią się do wydłużenia procesu przygotowywania projektu, o czym Mediator niezwłocznie poinformuje Strony.

Sesje mediacyjne odbywają się w Gabinecie we Wrocławiu przy ul. Piastowskiej 20/3 lub  Kancelarii w Wojnowicach (55-003), ul. Klonowa 3 B lub w innym miejscu uzgodnionym z uczestnikami postępowania mediacyjnego. Wskazówki dojazdu do gabinetu w Wojnowicach znajdą Państwo pod linkiem.

Sesje on-line odbywają się za pomocą środków komunikacji w sposób uzgodniony z Klientem. Podczas rezerwacji proszę wskazać proponowany sposób realizacji sesji on-line lub telefonicznie.

Jeśli dokonują Państwo płatności poprzez Sklep Internetowy SENSIVIA proszę o zapoznanie się z Regulaminem Sklepu Internetowego SENSIVIA

W przypadku rezerwacji usług coachingowych proszę o zapoznanie się z Regulaminem Usług Coachingowych

Proszę o zapoznanie się z Regulaminem Prywatności oraz Plików Cookie

Gabinet przy ul. Piastowskiej 20/3 we Wrocławiu

Gabinet w Wojnowicach (kierunek Jelcz Laskowice)