Zapraszam serdecznie do rezerwacji wizyt w dogodnej porze dnia poprzez kalendarz rezerwacji.

Proszę o dodanie informacji w formularzu o rodzaju spotkania – osobiste lub on-line.

Informuję, iż rezerwacja terminu sesji mediacyjnej wiąże się z dokonaniem opłaty rezerwacyjnej w wysokości 100,00 zł zgodnie z Regulaminem Usług Mediacyjnych dostępnym tutaj (Mediator może zdecydować o zdjęciu Opłaty Rezerwacyjnej).

W dniach 18-21 lipca sesje w godzinach 17.00-20.15 realizowane są wyłącznie on-line lub telefonicznie

W dniach 26-29 lipca – urlop

Wczytuję kalendarz...
Powered by Booking Calendar

Dokonując rezerwacji terminu na Mediację proszę uwzględnić dwa przedziały czasowe (spotkanie Mediacyjne trwa od 1 godziny do półtorej godziny).

Proszę o zapoznanie się z Regulaminem Usług Mediacyjnych.

Każda sprawa może zostać potraktowana indywidualnie ze względu na jej złożoność, ilość uczestników oraz możliwości. Zastrzegam sobie prawo do indywidualnego kosztorysu zgłoszonej sprawy.

Termin przygotowania projektu Ugody Mediacyjnej wynosi maksymalnie 7 dni, chyba, że okoliczności przyczynią się do wydłużenia procesu przygotowywania projektu, o czym Mediator niezwłocznie poinformuje Strony. 

Jeśli dokonują Państwo płatności poprzez Sklep Internetowy SENSIVIA proszę o zapoznanie się z Regulaminem Sklepu Internetowego SENSIVIA

W przypadku rezerwacji usług coachingowych proszę o zapoznanie się z Regulaminem Usług Coachingowych

Sesje mediacyjne odbywają się w Kancelarii we Wrocławiu przy ulicy Kazimierza Wielkiego 15 lub w innym miejscu uzgodnionym z uczestnikami postępowania mediacyjnego.

Sesje on-line odbywają się za pomocą środków komunikacji w sposób uzgodniony z Klientem. Podczas rezerwacji proszę wskazać proponowany sposób realizacji sesji on-line lub telefonicznie.

Proszę o zapoznanie się z Regulaminem Prywatności oraz Plików Cookie