Zapraszam serdecznie do rezerwacji wizyt w dogodnej porze dnia poprzez kalendarz rezerwacji.

Proszę o dodanie informacji w formularzu o rodzaju spotkania – osobiste lub on-line.

Informuję, iż rezerwacja terminu sesji mediacyjnej wiąże się z dokonaniem Opłaty Rezerwacyjnej w wysokości 100,00 zł zgodnie z Regulaminem Usług Mediacyjnych dostępnym tutaj

Opłata Rezerwacyjna jest wliczana w całościowy koszt mediacji. Mediator może zdecydować o zdjęciu Opłaty Rezerwacyjnej. W przypadku niestawienia się w umówionym terminie Opłaty Rezerwacyjnej nie zwraca się (zgodnie z Regulaminem Usług).

Wczytuję kalendarz...
Powered by Booking Calendar

Od dnia 1 września 2021 r. następuje zmiana Cennika Usług. Ceny aktualne od dnia 1 września 2021r. Proszę o zapoznanie się z Cennikiem Usług mediacyjnych, terapeutycznych i coachingowych oraz sprawdzenie aktualnych cen sesji indywidualnych w sklepie www.instytut-rozwoju-sensivia.eu.

Dokonując rezerwacji terminu na Mediację proszę uwzględnić dwa przedziały czasowe (spotkanie Mediacyjne trwa od 1 godziny do półtorej godziny).

Proszę o zapoznanie się z Regulaminem Usług Mediacyjnych.

Każda sprawa może zostać potraktowana indywidualnie ze względu na jej złożoność, ilość uczestników oraz możliwości. Zastrzegam sobie prawo do indywidualnego kosztorysu zgłoszonej sprawy.

Termin przygotowania projektu Ugody Mediacyjnej wynosi do 7 dni, chyba, że okoliczności przyczynią się do wydłużenia procesu przygotowywania projektu, o czym Mediator niezwłocznie poinformuje Strony. 

Jeśli dokonują Państwo płatności poprzez Sklep Internetowy SENSIVIA proszę o zapoznanie się z Regulaminem Sklepu Internetowego SENSIVIA

W przypadku rezerwacji usług coachingowych proszę o zapoznanie się z Regulaminem Usług Coachingowych

Sesje mediacyjne odbywają się w Kancelarii we Wrocławiu przy ulicy Kazimierza Wielkiego 15 lub w innym miejscu uzgodnionym z uczestnikami postępowania mediacyjnego.

Sesje on-line odbywają się za pomocą środków komunikacji w sposób uzgodniony z Klientem. Podczas rezerwacji proszę wskazać proponowany sposób realizacji sesji on-line lub telefonicznie.

Proszę o zapoznanie się z Regulaminem Prywatności oraz Plików Cookie