Warsztatowa forma pozwala na dzielenie się doświadczeniem i refleksjami z osobami doświadczającymi podobnych wyzwań, co Ty. W grupie warsztatowej łatwiej jest przetrenować umiejętności, poznać różne punkty widzenia sytuacji problemowej, wypracowywać różnorodne rozwiązania. Współpracując z innymi możliwe jest także wykonanie różnego rodzaju treningów i ćwiczeń oraz prowadzenie dyskusji grupowej, co daje dodatkową korzyść w procesie doskonalenia kompetencji i rozwoju.

Jestem autorką warsztatów rozwojowych, które obejmują takie zagadnienia, jak budowanie relacji, komunikacja,  konstruktywne rozwiązywanie konfliktów, efektywnego rozwiązywanie problemów, podejmowanie decyzji. Jako że jestem ekspertką i pasjonatką mediacji, negocjacji i kreatywnego podejścia do sytuacji konfliktowych, moją ekspercką wiedzę przekazuję przede wszystkim w autorskich projektach obejmujących promowanie idei dialogu, porozumienia i efektywnej komunikacji. Do takich projektów należy “MOCna (w) szpilkach” – projekt skierowany dla kobiet, które pragną zacząć żyć w zgodzie z sobą, odnaleźć porozumienie z innymi oraz odzyskać wewnętrzny spokój i harmonię. Projekt “POrozumienie” to szkolenie skierowane dla firm i zespołów, które chcą uzyskać lepszą jakość komunikacji pomiędzy sobą, wysoką efektywność współpracy i mistrzowsko rozwiązywać konflikty i nieporozumienia.

Prowadzę warsztaty dla osób indywidualnych, par, młodzieży, rodzin, a także dla przedsiębiorców, pracowników, firm i organizacji z zakresu rozwoju kompetencji osobistych, interpersonalnych oraz związanych z wykonywaną pracą lub pełnioną rolą życiową lub zawodową. Współpracuję ze specjalistami z różnych obszarów – niekiedy wspólnie realizujac projekty – dzięki czemu moje szkolenia sa poparte ekspercka wiedza oraz ciekawymi ćwiczeniami.

Spójrz poniżej na tematy autorskich szkoleń – być może uczestnictwo w moim warsztacie będzie odpowiedzią na Twoje potrzeby. Zapisz się do Newslettera, aby otrzymywać informacje o terminach warsztatów, promocjach i nowych projektach lub skontaktuj się ze mna, aby dowiedzieć się, jakie szkolenia planuję wkrótce zrealizować.

Zapraszam Cię serdecznie do wspólnej pracy!

Patrycja

Konflikt – Twój największy nauczyciel

Warsztat otwarty

Program autorski

MOCna (w) szpilkach

Autorski warsztat otwarty dla kobiet

Konflikt- Twój największy nauczyciel w biznesie

Warsztat otwarty

Warsztat dla firm

Program autorski

Sekrety skutecznych negocjacji budujących relacje

Warsztat otwarty

Warsztat dla firm

Program autorski

POrozumienie

Warsztat otwarty

Warsztat dla firm i organizacji

Program autorski