+48 517 090 215 biuro@mediacje-rodzinne.eu

MOCNA (W) SZPILKACH
17 CZERWCA 2017

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

„Po prostu zaufaj sobie. Wtedy będziesz wiedział, jak żyć”

Goethe

 

Ile razy zdarzyło Ci się pomyśleć, że TEN mężczyzna, TA praca, TO marzenie nie jest dla Ciebie? Ile razy gasisz w myślach swoje plany o szczęśliwym związku, kochającym partnerze, przytulnym domu, pracy, w której się spełniasz? Jak często zamiast bronić swojego zdania – milkniesz i nie potrafisz powiedzieć ani słowa? Z ilu planów w realizacji swoich ambicji zrezygnowałaś bo uznałaś, że „nie dasz rady”?

A teraz pomyśl o sobie, jak o najpiękniejszym diamencie – niedostępnym dla każdego, wyjątkowym i niepowtarzalnym. Jaka jesteś? Jakim blaskiem emanujesz? Co czujesz idąc ulicą lub korytarzem firmy, w której zawsze chciałaś pracować? Co odpowiadasz ludziom, którzy pytają „Co u Ciebie dobrego?” Co robisz, kiedy po raz kolejny ktoś przekracza Twoje granice? Jak reagujesz gdy naprawdę nie masz na coś ochoty? Jak się czujesz, kiedy przestajesz się godzić na wszystko, a sama prosisz, mówisz o tym, czego potrzebujesz i sięgasz po to, czego właśnie chcesz? Jakie podejmujesz decyzje, kiedy czujesz, że możesz osiągnąć swój wymarzony sukces i jesteś pięknym brylantem?

Jak myślisz? Co może się zmienić w Twoim życiu kiedy zupełnie odmienisz sposób myślenia o sobie? Jacy ludzie będą Cie otaczali, gdy poczujesz się pewna siebie i swobodnie w każdym towarzystwie? Z jaką myślą będziesz budzić się rano, gdy zrozumiesz, jak wiele zależy od Ciebie samej? Co będziesz czuła w relacji z mężczyznami, kiedy doskonale będziesz wiedziała, czego chcesz i czego potrzebujesz, aby być szczęśliwą?

Zapraszam Cię na spotkanie z sobą samą. Nikt nie mówi, że będzie łatwo zmierzyć się z przekonaniami, które dotychczas Cię ograniczały. I nie będzie łatwo je zmienić. Lecz na tym warsztacie dowiesz się, jak to zrobić. Poznasz mechanizmy psychologiczne, które blokowały Twoją asertywność, gdy ktoś przekraczał Twoją strefę komfortu. Dowiesz się, co blokowało Twoją pewność siebie. Poznasz siebie od najlepszych stron i…naprawdę zaczniesz siebie lubić. To wspaniałe uczucie, z którym możesz budzić się co rano i nikt bez Twojego pozwolenia nie zburzy Twojego dobrego samopoczucia. Powiem Ci, jak w łatwy sposób porzucić wymówki do budowania swojego sukcesu.

Dodatkowy prezent! Podstawy samoobrony dla kobiet prowadzone przez majora SW – instruktora samoobrony, trener piłki siatkowej, specjalista od bezpieczeństwa wewnętrznego. Moduł ten zostanie przeprowadzony po części warsztatowej. Załóż wygodne buty i ubranie!

Zapisz się już dziś!

W jaki sposób odzyskać poczucie wewnętrznej harmonii, zgody i akceptacji? Jak rozmawiać, aby nie pozwalać przekraczać osobistych granic i nadal pozostawać silną? Jak rozumieć swoje uczucia i trudne bądź bolesne doświadczenia, które wydają się niekiedy nie mieć końca? W czym tkwi tajemnica powtarzających się błędów i porażek? W jaki sposób odkryć swoją prawdziwą wartość i postępować zgodnie z pragnieniami serca i potrzebami rozumu? W końcu – jak odczuwać siłę wewnętrzną na poziomie duszy i ciała czyli jak odzyskać poczucie wewnętrznego bezpieczeństwa i poczuć je w sobie?

Program warsztatu:

Spotkanie z sobą – samoświadomość filarem wewnętrznej siły
Co jest moją wewnętrzną siłą?
Co mnie ukształtowało?
W jaki sposób czuję, myślę i działam?
W jaki sposób odnoszę sukcesy?
Czego tak naprawdę potrzebuję?
Co mnie powstrzymuje, a co mnie wzmacnia?
Czym jest moja zgoda i gdzie są moje granice?

 

Filary mojej niezależności i poczucia wewnętrznej siły tkwią we mnie. Runie domek z kart. Powstanie solidny fundament.
Nie buduję zamków z piasku – czyli o sztuce budowania poczucia wewnętrznej wartości.
Czym jest moja siła i jak ją wzmacniać?
Wewnętrzny krytyk, blokady, schematy i inne przeszkody w budowie.

 

Opowieść o sobie – czyli jak wyrażam moje uczucia, myśli, pragnienia. Jak chronię siebie i bronię swoich granic. Komunikacja interpersonalna.

Czy moje TAK oznacza TAK?
Skąd czerpać odwagę, aby wyrażać siebie?
W jaki sposób mówić, aby nas słuchano?
Nie, dziękuję – sztuka odmawiania
Kamień potknięcia stanie się kamieniem do budowy – co mogę wynieść z konfliktu i sytuacji problemowych?
Moje ciało w mojej obronie – trening pracy z własnym ciałem
Trening samoobrony i odpierania ataków psychicznych i fizycznych

Trenerzy

Mgr Patrycja Dorsz vel Drożdż – trener, coach, pedagog, mediator, doradca zawodowy i personalny. Bogate doświadczenie terapeutyczne i biznesowe pozwala łączyć wspieranie w rozwoju różnych obszarów życia jednocześnie. Pasją badawczą są mediacje, konflikt i porozumienie bez przemocy.

Mjr mgr Dominik Frister – wykładowca SW, nauczyciel, instruktor, trener sportowy. Mistrz motywacji z ogromnymi sukcesami swoich zespołów. Analityczny umysł i wojskowa skrupulatność sprawiają, iż każdy potencjał zostaje dostrzeżony i odpowiednio wspierany na drodze do sukcesów.

Koszt:

Uczestnictwo jednej osoby w warsztacie podstawowym – 160 zł. Jeśli przyjdziesz do nas z przyjaciółką każda z Was zapłaci jedynie 100 zł.

Podczas zajęć uczestnicy otrzymują poczęstunek oraz materiały merytoryczne.

Miejsce szkolenia:

Fabryka Sensu
ul. Flory
Warszawa

17 czerwca 2017r.
10.00-15.00

Chcę wziąć udział w warsztacie!

8 + 11 =

KUP BILET

WWW.EVENEA.PL

PARTNERZY PROJEKTU